Кнопка-Маркет

Металофурнітура

Металева фурнітура - один з найнеобхідніших елементів для пошиття одягу, взуття, аксесуарів і домашнього текстилю. Без цих деталей неможливий процес виготовлення того чи іншого виробу, тому вибір пришивних металевої фурнітури є вкрай важливим моментом у виробництві.

 

Недобросовісно виготовлена ​​фурнітура може негативно позначитися не тільки на самому продукті, а й в цілому на імідж як великої компанії, так і приватного майстра. Ми розуміємо наскільки значущими можуть бути такі, здавалося б, маленькі деталі, і тому пропонуємо вашим вибором виключно якісні матеріали. Використовуючи  пришивнe металеву фурнітуру, ви можете не сумніватися в кінцевому результаті.

 

У поняття пришивних металевої фурнітури входить кілька груп товарів: гудзики , затиски, кліпси, застібки, пряжки металеві , бляхи, гачки, кнопки пришивних , карабіни, вішалки, фіксатори, рамки, кільця, півкільця, концевики, петлі. Як правило, ці деталі виробляються повністю з металу або мають металеві елементи.

 

Слідуючи тенденціям, виробники пришивних металевої фурнітури постійно змінюють модельний ряд, створюють нові зразки, вдаються до допомоги дизайнерів. У представленому асортименті ви зможете знайти якісну і стильну металлофурнитура, розроблену зарекомендували себе виробниками.

 

Широкий вибір форм, розмірів і кольорів пришивних металевої фурнітури заощадить ваш час, дозволивши зробити всі необхідні покупки буквально декількома кліками комп'ютерної мишки. Для яких би цілей ви не шукали металлофурнитура, ви знайдете її на нашому сайті. Блочки для сумок і взуття, кнопки для сорочок і курток, кліпси для шуб, замки для шкіряних рюкзаків і барсеток, гудзики для джинсів, взуттєві петлі для шнурків - ми зібрали всі найнеобхідніші елементи для ваших виробів в одному місці і за досить привабливими цінами.

 

Замовляючи пришивними металеву фурнітуру на нашому сайті, ви завжди можете бути впевнені, що купуєте товар вищої якості, виготовлений на кращому професійному обладнанні і відповідний найсуворішим стандартам.

 

Показати весь опис
Болти до пояса (світлий метал), діаметр - 1 см. Арт 389
Болти до пояса (темний метал), діаметр - 7 mm. Арт 390
Кінцевик до шнурка (бронза), 1 штука - 2 грн.Арт 393
Кінцевик до шнурка (темний метал з візерунком), 1 штука - 2 грн. Арт 394
Карабін (золотистий), діаметр - 12 mm. Арт 375
Карабін (золотистий), діаметр - 18 mm. Арт 376
Карабін (світлий метал і темний метал), діаметр - 3 см. Арт 381
Карабін (світлий метал), діаметр - 3 см. Арт 380
Карабін (темний метал), діаметр - 28 mm. Арт 379
Карабіни (золотистий і темний метал), діаметр - 24 mm. Арт 377
Карабіни (золотистий, темний метал, світлий метал), діаметр - 25 mm. Арт 378
Карабіни (світлий метал та бронза), діаметр - 8 mm.  Арт 374
Краб "M&D". Арт 384

Краб "M&D". Арт 384

20.00грн.


..

Краб "Корона". Арт 382

Краб "Корона". Арт 382

20.00грн.


..

Краб "Метелик". Арт 385

Краб "Метелик". Арт 385

20.00грн.


..

Краб "Овал з камінцями" . Арт 387
Показано з 1 по 16 із 63 (всього сторінок: 4)